"

How to decrease the environmental impact of your swimming pool

How to decrease the environmental impact of your swimming pool

Swimming pools can provide endless hours of fun and relaxation, but they can also have a significant impact on the environment. From the chemicals used to keep the water clean to the energy required to operate pumps and heaters, pools can contribute to pollution and waste. However, there are several ways to reduce the environmental impact of your pool. In this article, we will discuss some of the most effective strategies

1. Reduce water use

A pool cover can help reduce the amount of water lost to evaporation, as well as keep debris out of the pool. By reducing water loss, you will need to fill the pool less often, which can save both water and money. Additionally, a pool cover can help to maintain water temperature, which can reduce the need for heating and lower your energy bills.

2. Choose energy-efficient equipment

Pool pumps and heaters require a significant amount of energy to operate. By choosing energy-efficient models, you can reduce your pool's carbon footprint and lower your energy bills.

3. Use good maintenance products

Make sure you use good-quality pool or spa chemicals. This will ensure that you don't overdo it for no reason. A good quality product will allow you to limit yourself to the necessary quantity and not to waste it.

4. Do not saturate the water

No one likes to have to drain part of their pool or spa. And yet it happens more often than we think, mainly because of chemical saturation. Make sure you add the necessary amount and no more so you don't end up wasting water (and products).

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
Kies Opties
Uitverkocht
Normale prijs 279.00 EUR
Verkoopprijs 279.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om mee te nemen Eco Naar de markt. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschi...
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...

5. Focus on sustainability

Whether you like it or not, a pool or spa requires a minimum of equipment. So focus on keeping them for the long term. Make sure you get quality equipment but also take care of it so that it lasts over time (the best waste is the one that doesn't exist).

6. Install a solar heating system

Heating a pool can be expensive, and it requires a lot of energy. However, installing a solar heating system can reduce your reliance on electricity or gas.

Solar panels can capture the sun's energy and use it to heat the water in your pool. While the upfront cost of a solar heating system can be high, it can pay for itself over time in energy savings.

To sum up

There are several ways to reduce the environmental impact of your pool. By making conscious choices you can enjoy your pool while minimizing your impact. These changes may require an initial investment, but they can save you money in the long run and help protect the environment.

To make sure your pool's balance is always on point, check out our smart pool monitor: EcO

Plaats een reactie

Let op, reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

iopool-winkel

Winkel de benodigdheden

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
Kies Opties
25% Uit
Normale prijs 49.00 EUR
Verkoopprijs 49.00 EUR
Normale prijs 64.95 EUR
Eenheid prijs
per 
Test kit Deze testkit geeft u toegang tot aangepaste zwembadonderhoudsaanbevelingen van iopool. Perfect om het zomerseizoen van uw zwembad mee te beginnen. Het pakket bevat: 1 kg pH+; 1 kg pH-; 1 ...
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...
Normale prijs 99.00 EUR
Verkoopprijs 99.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Vervangingsmodule voor de EcO-sonde Vervangingsblok "Sensor/Batterij" voor de intelligente watermonitor voor real-time rapportage van zwembadstatus en weersinformatie; Ingebouwde batterij; Twee se...
Normale prijs 3.99 EUR
Verkoopprijs 3.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom de iopool-doseerlepel gebruiken? Een resistente witte lepel voor het eenvoudig doseren van iopool chemicaliën. De beste manier om uw product te maken wanneer u de iopool-app gebruikt. Meegel...
Normale prijs 49.99 EUR
Verkoopprijs 49.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom iopool Bluetooth-luidspreker gebruiken? Met onze Bluetooth-luidspreker kunt u uw favoriete muziek streamen terwijl u geniet van uw zwembad. Waterdicht en klaar voor gebruik. Voordelen Water...
Normale prijs 4.99 EUR
Verkoopprijs 4.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
EcO vervangende dop Met de EcO-dop kunt u het onderste deel van uw EcO-sonde vervangen als u dit onderdeel bent kwijtgeraakt of beschadigd.
Normale prijs 209.00 EUR
Verkoopprijs 209.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Maak een geweldige deal Een herverpakte EcO is gerepareerd en getest. Het wordt geleverd met dezelfde garantie van 2 jaar als een gloednieuwe wateranalysator!Dit is dus een ecologische en kostenbe...
Uitverkocht
Normale prijs 112.90 EUR
Verkoopprijs 112.90 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "groot" zwembad met een inhoud groter dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeha...
Normale prijs 109.94 EUR
Verkoopprijs 109.94 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de essentiële chemicaliën voor de ontsmetting van een "groot" zwembad met een volume groter dan 20m³. Voor uw basis chloorbehandelingen en uw specifieke shock chloorb...