"

Verminder de impact van uw zwembad op het milieu

Reduce your pool' s environmental impact

Zwembaden kunnen eindeloze uren plezier en ontspanning bieden, maar ze kunnen ook een aanzienlijke impact hebben op het milieu. Van de chemicaliën die worden gebruikt om het water schoon te houden tot de energie die nodig is om pompen en verwarmingen te laten werken: zwembaden kunnen bijdragen aan vervuiling en afval. Er zijn echter verschillende manieren om de milieu-impact van uw zwembad te verminderen. In dit artikel bespreken we enkele van de meest effectieve strategieën.

1. Verminder het watergebruik

Ongeveer 88,2% van het Europese zoetwatergebruik (drinkwatergebruik en ander gebruik) is afkomstig van rivieren en grondwater, terwijl de rest afkomstig is van reservoirs (10,3%) en meren (1,5%), wat deze bronnen uiterst kwetsbaar maakt voor bedreigingen als gevolg van overmatig watergebruik . uitbuiting, vervuiling en klimaatverandering. ( Bron )

Een zwembadafdekking kan helpen de hoeveelheid water die verloren gaat door verdamping te verminderen en vuil uit het zwembad te houden.

Door het waterverlies te verminderen, hoeft u het zwembad minder vaak te vullen, wat zowel water als geld kan besparen. Bovendien kan een zwembadafdekking helpen de watertemperatuur op peil te houden, waardoor de behoefte aan verwarming kan worden verminderd en uw energierekening kan worden verlaagd.

💡Je kunt zelfs overwegen om regenwater te gebruiken om je zwembad te vullen! De aarde zou je dankbaar zijn. Meer informatie hier .

2. Kies voor energiezuinige apparatuur

Zwembadpompen en verwarmingen hebben een aanzienlijke hoeveelheid energie nodig om te kunnen werken. Door energiezuinige modellen te kiezen, kunt u de ecologische voetafdruk van uw zwembad verkleinen en uw energierekening verlagen.

3. Gebruik goede onderhoudsproducten

Zorg ervoor dat u zwembad- of spa-chemicaliën van goede kwaliteit gebruikt. Dit zorgt ervoor dat je het om welke reden dan ook niet overdrijft. Met een product van goede kwaliteit kunt u zich beperken tot de noodzakelijke hoeveelheid en deze niet verspillen. Meer informatie hier .

4. Verzadig het water niet

Niemand vindt het leuk om een ​​deel van zijn zwembad of spa leeg te laten lopen. En toch gebeurt het vaker dan we denken, vooral vanwege chemische verzadiging. Zorg ervoor dat je de benodigde hoeveelheid toevoegt en niet meer, zodat je geen water (en producten) verspilt.

Profiteer van technologieën met slimme tools om de kwaliteit van uw water te bewaken.

Verzadigd water moet vaak verdund worden...😞 CYA en chloor zijn de meest voorkomende boosdoeners.

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
Kies Opties
Normale prijs 279.00 EUR
Verkoopprijs 279.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om mee te nemen Eco Naar de markt. EcO is een slimme, verbonden analyser d...
Kies Opties
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...

5. Focus op duurzaamheid

Of je het nu leuk vindt of niet, een zwembad of spa vereist een minimum aan uitrusting. Concentreer u er dus op dat u ze voor de lange termijn bewaart. Zorg ervoor dat u kwaliteitsapparatuur aanschaft, maar zorg er ook voor dat deze lang meegaat (het beste afval is het afval dat niet bestaat).

Kiezen voor recycleerbare, duurzame en respectvolle oppervlakken zal onze zwembaden ongetwijfeld duurzamer maken.

Een minder "natuurlijk" materiaal kan veel langer meegaan dan een natuurlijk materiaal. Denk hier ook eens over na.

6. Installeer een zonneverwarmingssysteem

Het verwarmen van een zwembad kan duur zijn en vergt veel energie. Het installeren van een zonneverwarmingssysteem kan echter uw afhankelijkheid van elektriciteit of gas verminderen.

Zonnepanelen kunnen de energie van de zon opvangen en gebruiken om het water in uw zwembad te verwarmen. Hoewel de initiële kosten van een zonneverwarmingssysteem hoog kunnen zijn, kan het zichzelf na verloop van tijd terugbetalen door energiebesparingen.

Meer informatie hier .

Op te sommen

Er zijn verschillende manieren om de milieu-impact van uw zwembad te verminderen. Door bewuste keuzes te maken kunt u genieten van uw zwembad terwijl u de impact ervan minimaliseert. Deze veranderingen vergen misschien een initiële investering, maar kunnen u op de lange termijn geld besparen en het milieu helpen beschermen.

Om er zeker van te zijn dat de balans van uw zwembad altijd op peil is, kunt u onze slimme zwembadmonitor raadplegen: EcO .

Plaats een reactie

Let op, reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

iopool-winkel

Winkel de benodigdheden

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
Kies Opties
25% Uit
Normale prijs 49.00 EUR
Verkoopprijs 49.00 EUR
Normale prijs 64.95 EUR
Eenheid prijs
per 
Test kit Deze testkit geeft u toegang tot aangepaste zwembadonderhoudsaanbevelingen van iopool. Perfect om het zomerseizoen van uw zwembad mee te beginnen. Het pakket bevat: 1 kg pH+; 1 kg pH-; 1 ...
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...
Normale prijs 99.00 EUR
Verkoopprijs 99.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Vervangingsmodule voor de EcO-sonde Vervangingsblok "Sensor/Batterij" voor de intelligente watermonitor voor real-time rapportage van zwembadstatus en weersinformatie; Ingebouwde batterij; Twee se...
Uitverkocht
Normale prijs 3.99 EUR
Verkoopprijs 3.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom de iopool-doseerlepel gebruiken? Een resistente witte lepel voor het eenvoudig doseren van iopool chemicaliën. De beste manier om uw product te maken wanneer u de iopool-app gebruikt. Meegel...
Normale prijs 49.99 EUR
Verkoopprijs 49.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom iopool Bluetooth-luidspreker gebruiken? Met onze Bluetooth-luidspreker kunt u uw favoriete muziek streamen terwijl u geniet van uw zwembad. Waterdicht en klaar voor gebruik. Voordelen Water...
Normale prijs 4.99 EUR
Verkoopprijs 4.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
EcO vervangende dop Met de EcO-dop kunt u het onderste deel van uw EcO-sonde vervangen als u dit onderdeel bent kwijtgeraakt of beschadigd.
Normale prijs 209.00 EUR
Verkoopprijs 209.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Maak een geweldige deal Een herverpakte EcO is gerepareerd en getest. Het wordt geleverd met dezelfde garantie van 2 jaar als een gloednieuwe wateranalysator!Dit is dus een ecologische en kostenbe...
9% Uit
Normale prijs 102.90 EUR
Verkoopprijs 102.90 EUR
Normale prijs 112.90 EUR
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "groot" zwembad met een inhoud groter dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeha...
7% Uit
Normale prijs 129.70 EUR
Verkoopprijs 129.70 EUR
Normale prijs 139.70 EUR
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "klein" zwembad met een inhoud kleiner dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeh...