"

De 6 beste slimme watermonitoren voor zwembaden en spa's in 2022

The 6 Best Smart Water Monitors - 2022 edition

Wilt u het seizoen goed beginnen met de juiste uitrusting voor het onderhoud van uw zwembad? Maakt je buurman of je vriend je jaloers op zijn zwembadwatermonitoringsysteem? In dit artikel rangschikken we de top 6 best verbonden slimme watermonitoren voor zwembaden die in 2022 op de markt zijn.

1. Eco van iopool

EcO-monitor

De iopool EcO slimme watermonitor is een van de beste slimme watermonitoren en de kleinste slimme watermonitor op de markt en heeft als voordeel dat hij gemakkelijk geplaatst kan worden in een spa, in een opzetzwembad of in een skimmer. Dankzij de BLE (Bluetooth Low Energy) technologie heeft de EcO slimme watermonitor een levensduur van twee jaar.

Zijn belangrijkste troeven :

 • Deze slimme watermonitor is compact en betrouwbaar en past zich aan elk type zwembad of spa aan (hij is echter nog niet compatibel met met zout behandelde zwembaden);
 • Uitstekende levensduur (batterij en sensoren);
 • Zonder abonnement: 100% van de functies zijn toegankelijk zonder enige kosten te betalen, de iopool-applicatie is volledig gratis;
 • Behandeladvies op maat krijgen;
 • Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.

Waarom kiezen voor iopool? de EcO slimme watermonitor biedt real-time monitoring van uw water naar de iopool-app. Als u uw analyse op afstand wilt ontvangen, waar ook ter wereld, is dat mogelijk dankzij de Bluetooth-Wifi-gateway. De applicatie is zeer compleet.

Koop hier de EcO slimme watermonitor van iopool

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer uw water met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde die geschikt is voor zowel zwembaden als jacuzzi's/spa's. ...
Normale prijs 279.00 EUR
Verkoopprijs 279.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
EcO Plus Connect: Overal controle over uw zwembad! Een zwembad onderhouden kan een vervelende taak zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde, perfect voor zowe...
Normale prijs 209.00 EUR
Verkoopprijs 209.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Ecologie zonder compromissen: kies EcO Refurbished! Kies voor een milieuvriendelijk en kosteneffectief alternatief met onze gereviseerde versie van EcO! Geniet van dezelfde uitstekende prestaties ...

2. Easycare van Waterair

Easycare Waterlucht

De Waterair Easycare connected wateranalysator is de newborn van de fabrikant van Waterair kit zwembaden.

Zijn belangrijkste troeven :

 • Een bereik tot wel 100 meter;
 • Gepersonaliseerde voorschriften;
 • Multi-account applicatie: ideaal om het beheer van uw zwembad te delegeren;
 • Compatibel met handmatige of automatische verwerking.

Zijn extraatje: dankzij de LORA-technologie en een klein kastje dat bij de slimme watermonitor wordt geleverd, kan het verbindingsbereik oplopen tot 100 meter (afhankelijk van de aanwezige obstakels tussen het kastje en de slimme watermonitor).

De prijs: 489 €

3. Blue Connect van Blueriiot

Blauw verbinden

De Blue Connect slimme watermonitor van Blueriiot is de pionier van de aangesloten slimme watermonitor op de markt. Uitgerust met Bluetooth en Sigfox-connectiviteit, is de slimme watermonitor uitgerust voor zout-, chloor- en broomzwembaden en voor spa's.

Zijn belangrijkste troeven :

 • Automatische metingen dankzij het Sigfox-netwerk;
 • Een 4-in-1 slimme watermonitor (temperatuur, pH, ORP/Redox, geleidbaarheid) & nbsp;
 • Batterijduur van 2 jaar;
 • Ontvang gepersonaliseerde behandelingsaanbevelingen.

Zijn extraatje: dankzij de 4-in-1 slimme watermonitor past Blue Connect zich gemakkelijk aan alle soorten zwembaden aan. Wees echter voorzichtig om de Sigfox-netwerkdekking in uw regio te controleren.

Voor meer informatie over de Blue smart watermonitor Connect hier

4. Flipr

Flipr

De slimme watermonitor Flipr heeft een elegant en futuristisch ontwerp, dat ons doet denken aan de vleugel van een bepaalde bekende dolfijn. De start-up uit Toulouse brengt zijn slimme watermonitor al meer dan 3 jaar op de markt en heeft ongeveer 7.000 gebruikers (cijfer 2020).

Zijn belangrijkste troeven :

 • De Flipr slimme watermonitor is geschikt voor alle soorten behandelingen (chloor, broom en zout);
 • Optioneel: u kunt profiteren van Sigfox-dekking;
 • Optioneel: zorgadvies op maat;
 • Een prachtig design dat het hele gezin zal aanspreken.

Zijn kleine extraatje: dankzij de muurbeugel (optioneel) kan de Flipr slimme watermonitor aan de rand van het zwembad worden bevestigd om te voorkomen dat hij verdwaalt in het zwembad als de kinderen spelen.

De prijs: 349 €.

5. ICO van Ondilo

ICO door Ondilo

De ICO slimme watermonitor van Ondilo heeft een prachtig design en vooral vervanging van individuele sensoren door de gebruiker en opladen via een USB-poort, deze slimme watermonitor heeft meerdere voordelen in petto en is zeker een van de best aangesloten slimme watermonitoren voor zwembaden.

Zijn belangrijkste troeven :

 • De ICO slimme watermonitor is geschikt voor elk type behandeling (chloor, broom en zout);
 • De sensoren kunnen één voor één worden vervangen (pH, Redox, temperatuur);
 • De batterij kan worden opgeladen via een USB-kabel;
 • Compacte slimme watermonitor ondanks zijn gewicht;
 • Volledige en gratis toegang tot de mobiele applicatie.

Zijn kleine extraatje: dankzij de individuele vervanging van de sensoren is het voor de gebruiker heel eenvoudig om zijn pH- of redox-smartwatermonitor te vervangen wanneer deze is verlopen.

De prijs: 399 €

Meer informatie over de Ondilo ICO slimme watermonitor vindt u hier

6. Joey uit Irrijardin

De aangesloten Joey slimme watermonitor wordt aangeboden door Irrijardin. Het is compatibel met zoutpannen en biedt een formule met of zonder abonnement.

Zijn belangrijkste troeven :

 • De meeste functionaliteiten zijn toegankelijk zonder abonnement (in tegenstelling tot Flipr);
 • Compatibel met chloor en zout;
 • Sigfox (optioneel);
 • Gebruiksvriendelijke app-interface.

De prijs: 199 €

Meer informatie hier .

7. pHin van Hayward

De pHin-service wordt stopgezet. Lees ons speciale artikel voor meer informatie. Als u een pHin heeft, kunt u deze ook verbinden met de iopool-app. We hebben een speciale pagina gemaakt waarop wordt uitgelegd hoe u dit kunt bereiken. Maak je geen zorgen, het is heel eenvoudig om te doen (je hoeft geen ingenieur te zijn, iedereen kan het in minder dan 5')! Houd er rekening mee dat de pHin-brug in dit geval niet bruikbaar is, dus u hebt alleen toegang tot uw zwembadgegevens als u dichtbij genoeg bent om een ​​Bluetooth-verbinding tot stand te brengen.

Plaats een reactie

Let op, reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

iopool-winkel

Winkel de benodigdheden

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer uw water met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde die geschikt is voor zowel zwembaden als jacuzzi's/spa's. ...
25% Uit
Normale prijs 49.00 EUR
Verkoopprijs 49.00 EUR
Normale prijs 64.95 EUR
Eenheid prijs
per 
Waarom Test-kit pakket gebruiken? Met deze kit krijg je toegang tot gepersonaliseerde aanbevelingen van iopool. Perfect om het zomerseizoen met je zwembad te beginnen. Het pakket omvat Onbeperkte ...
Normale prijs 99.00 EUR
Verkoopprijs 99.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom onze vervangingsmodule gebruiken? Met onze module, die milieuvriendelijker en kosteneffectiever is, kunt u de levensduur van uw sonde verlengen. Voordelen Vervangend "Sensor/Batterij" blok ...
Normale prijs 3.99 EUR
Verkoopprijs 3.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom de iopool-doseerlepel gebruiken? Een resistente witte lepel voor het eenvoudig doseren van iopool chemicaliën. De beste manier om uw product te maken wanneer u de iopool-app gebruikt. Meegel...
Normale prijs 49.99 EUR
Verkoopprijs 49.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom de iopool Bluetooth-luidspreker gebruiken? Met onze Bluetooth-luidspreker kun je je favoriete muziek streamen terwijl je van je zwembad geniet. Waterdicht en klaar voor gebruik. Voordelen W...
Normale prijs 209.00 EUR
Verkoopprijs 209.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Ecologie zonder compromissen: kies EcO Refurbished! Kies voor een milieuvriendelijk en kosteneffectief alternatief met onze gereviseerde versie van EcO! Geniet van dezelfde uitstekende prestaties ...
10% Uit
Normale prijs 98.95 EUR
Verkoopprijs 98.95 EUR
Normale prijs 109.94 EUR
Eenheid prijs
per 
Waarom ons Desinfectie XL-pakket gebruiken? Dit pakket bevat de benodigde producten voor het desinfecteren van een "klein" zwembad met een volume van minder dan 20m³. Het is ideaal voor je chloorba...
10% Uit
Normale prijs 125.73 EUR
Verkoopprijs 125.73 EUR
Normale prijs 139.70 EUR
Eenheid prijs
per 
Waarom ons Desinfectie XL-pakket gebruiken? Dit pakket bevat de benodigde producten voor het desinfecteren van een "klein" zwembad met een volume van minder dan 20m³. Het is ideaal voor je chloorba...
Normale prijs 34.99 EUR
Verkoopprijs 34.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom onze opblaasbare Led-lamp gebruiken? Onze drijvende lamp is perfect om uw zwembad 's nachts te verlichten. Met zijn led-verlichting kies je zelf de kleuren die jij wilt om de perfecte sfeer ...
Normale prijs 25.00 EUR
Verkoopprijs 25.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom onze opblaasbare eenhoorn Jocelyn gebruiken? Origineel en trendy, de opblaasbare eenhoorn is perfect voor het vermaken van jong en oud in uw zwembad. Je kunt ermee rusten of ermee spelen. Bl...