"

Hoe u uw zwembad dit voorjaar kunt heropenen

How to reopen your pool this spring

Nu het winterseizoen ten einde loopt en de temperaturen beginnen op te lopen, is het tijd om na te denken over het heropenen van uw zwembad voor het lente- en zomerseizoen.

Wanneer heropening van het zwembad?

U moet uw zwembad zo snel mogelijk uit de wintermodus halen. Het vindt plaats na de vorstperiode en voordat het water in uw zwembad 12°C bereikt. Bij deze temperatuur zullen bacteriën en micro-organismen zich gaan vermenigvuldigen.

Over het algemeen vindt de opening van het zwembad plaats tussen half maart en eind april.

Hoe heropen je je zwembad?

Door uw zwembad op de juiste manier te heropenen, zorgt u ervoor dat het schoon, veilig en klaar voor gebruik is. Hier zijn enkele stappen die u kunt nemen om ervoor te zorgen dat uw zwembad klaar is voor het nieuwe seizoen.

1. Verwijder de kap

De eerste stap bij het heropenen van uw zwembad is het verwijderen van de zwembadafdekking. Begin met het wegpompen van stilstaand water dat zich mogelijk op de hoes heeft opgehoopt, verwijder dan voorzichtig de hoes en maak hem schoon voordat u hem opbergt voor het seizoen

2. Schoonmaken en stofzuigen

Zodra de afdekking eraf is, is het tijd om het zwembad schoon te maken. Gebruik een skimmer om al het vuil te verwijderen dat in de winter in het zwembad is gevallen, zoals bladeren of takjes. Gebruik vervolgens een zwembadstofzuiger om eventueel vuil op de bodem van het zwembad te verwijderen

3. Controleer de uitrusting van het zwembad

Het is belangrijk om te controleren of alle zwembadapparatuur naar behoren werkt. Inspecteer de pomp, het filter en de verwarming om er zeker van te zijn dat ze in goede staat verkeren en correct werken. Als u problemen opmerkt, kunt u deze het beste vanaf het seizoen aanpakken

4. Verwijder de winteruitrusting en vul het zwembad

Verwijder de "gizzmo" van de skimmers en de overwinteringspluggen van de afvoermondstukken/borstels. Verwijder de vlotterlijn voor winterklaar maken. Vul het zwembad tot het niveau halverwege de skimmer komt

5. Test het water

Voordat u kunt beginnen met het toevoegen van chemicaliën aan uw zwembad, moet u het water testen met een teststrip om de alkaliteit, hardheid en stabilisatorniveaus te bepalen. Zodra u de niveaus kent, kunt u ze indien nodig aanpassen met behulp van de juiste chemicaliën. Gebruik daarna de EcO-sonde van iopool om de pH-waarde en de ORP te controleren.

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer uw water met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde die geschikt is voor zowel zwembaden als jacuzzi's/spa's. ...
Kies Opties
Normale prijs 279.00 EUR
Verkoopprijs 279.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
EcO Plus Connect: Overal controle over uw zwembad! Een zwembad onderhouden kan een vervelende taak zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde, perfect voor zowe...
Kies Opties
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...
Normale prijs 15.95 EUR
Verkoopprijs 15.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom langzaam chloor gebruiken Gebruik langzaam chloor om uw zwembad schoon en gezond te houden. Langzaam chloor houdt de noodzakelijke chloorconcentratie voor permanente waterdesinfectie en voor...
Normale prijs 15.95 EUR
Verkoopprijs 15.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom langzaam chloor gebruiken Gebruik langzaam chloor om uw zwembad schoon en gezond te houden. Langzaam chloor houdt de noodzakelijke chloorconcentratie voor permanente waterdesinfectie en voor...
Normale prijs 49.99 EUR
Verkoopprijs 49.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
  Waarom langzaam chloor gebruiken Het gebruik van langzaam chloor houdt het water schoon en veilig. Langzaam chloor zorgt voor de noodzakelijke chloorconcentratie voor een permanente desinfec...
Normale prijs 59.95 EUR
Verkoopprijs 59.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom shockchloor gebruiken Schokchloor verhoogt de concentratie van desinfectiemiddelen in uw zwembadwater aanzienlijk en vrijwel onmiddellijk. De effectiviteit ervan is erg belangrijk, maar van ...
Normale prijs 16.95 EUR
Verkoopprijs 16.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom shockchloor gebruiken Schokchloor verhoogt de concentratie van desinfectiemiddelen in uw zwembadwater aanzienlijk en vrijwel onmiddellijk. De effectiviteit ervan is erg belangrijk, maar van ...

6. Geef het zwembad een schok

Om bacteriën of algen te helpen doden die in de winter in uw zwembad zijn gegroeid, moet u het zwembad waarschijnlijk shockeren met chloor of actieve zuurstof. Volg de instructies op de chloorverpakking zorgvuldig op en zorg ervoor dat u de pomp en het filtersysteem van uw zwembad enkele uren laat draaien om ervoor te zorgen dat het chloor gelijkmatig door het zwembad wordt verdeeld.

7. Breng de chemicaliën in evenwicht

Nadat je het zwembad hebt geschokt, moet je het zwembad in de gaten blijven houden. De gemakkelijkste manier om dit te doen, is door een aangesloten poort zoals EcO te gebruiken

8. Geniet van uw zwembad

Zodra uw zwembad schoon en in balans is, is het tijd om ervan te gaan genieten! Zorg ervoor dat u de waterchemie de hele zomer door op peil houdt en regelmatig schoonmaakt en onderhoudt om ervoor te zorgen dat uw zwembad in topconditie blijft.

Het heropenen van uw zwembad lijkt misschien een hele klus, maar door deze eenvoudige stappen te volgen, kunt u ervoor zorgen dat uw zwembad klaar is voor een zomer vol plezier in de zon!

Plaats een reactie

Let op, reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

iopool-winkel

Winkel de benodigdheden

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer uw water met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team EcO ontwikkeld, een intelligente en verbonden sonde die geschikt is voor zowel zwembaden als jacuzzi's/spa's. ...
Kies Opties
25% Uit
Normale prijs 49.00 EUR
Verkoopprijs 49.00 EUR
Normale prijs 64.95 EUR
Eenheid prijs
per 
Waarom Test-kit pakket gebruiken? Met deze kit krijg je toegang tot gepersonaliseerde aanbevelingen van iopool. Perfect om het zomerseizoen met je zwembad te beginnen. Het pakket omvat Onbeperkte ...
Normale prijs 19.95 EUR
Verkoopprijs 19.95 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...
Normale prijs 99.00 EUR
Verkoopprijs 99.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Vervangingsmodule voor de EcO-sonde Vervangingsblok "Sensor/Batterij" voor de intelligente watermonitor voor real-time rapportage van zwembadstatus en weersinformatie; Ingebouwde batterij; Twee se...
Normale prijs 3.99 EUR
Verkoopprijs 3.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom de iopool-doseerlepel gebruiken? Een resistente witte lepel voor het eenvoudig doseren van iopool chemicaliën. De beste manier om uw product te maken wanneer u de iopool-app gebruikt. Meegel...
Normale prijs 49.99 EUR
Verkoopprijs 49.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Waarom iopool Bluetooth-luidspreker gebruiken? Met onze Bluetooth-luidspreker kunt u uw favoriete muziek streamen terwijl u geniet van uw zwembad. Waterdicht en klaar voor gebruik. Voordelen Water...
Normale prijs 4.99 EUR
Verkoopprijs 4.99 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
EcO vervangende dop Met de EcO-dop kunt u het onderste deel van uw EcO-sonde vervangen als u dit onderdeel bent kwijtgeraakt of beschadigd.
Normale prijs 209.00 EUR
Verkoopprijs 209.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Ecologie zonder compromissen: kies EcO Refurbished! Kies voor een milieuvriendelijk en kosteneffectief alternatief met onze gereviseerde versie van EcO! Geniet van dezelfde uitstekende prestaties ...
Normale prijs 112.90 EUR
Verkoopprijs 112.90 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "groot" zwembad met een inhoud groter dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeha...
Normale prijs 139.70 EUR
Verkoopprijs 139.70 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "klein" zwembad met een inhoud kleiner dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeh...