"

Is uw zwembadman de kosten waard?

Is Your Pool Guy Worth the Cost?

Veel mensen hebben het gevoel dat als ze een zwembad bezitten, ze een zwembadman of een zwembadservicebedrijf moeten inhuren om het te helpen onderhouden. Meestal is het inhuren van een dienst echt niet nodig. De meest voorkomende redenen waarom mensen iemand inhuren is gemak, drukke schema's en simpelweg geen ervaring met zwembadonderhoud. Maar is je zwembadman het echt waard?

Heroverweeg The Pool Guy

Het blijkt dat veel zwembadjongens misschien niet voor je zwembad zorgen zoals je dacht, en misschien betaal je zelfs een hoge prijs voor een minimale hoeveelheid werk. Hier zijn drie grote redenen waarom je de poolman zou moeten heroverwegen:

Oneerlijkheid

Meestal komen ze overdag langs terwijl u aan het werk bent, dus u weet misschien niet wat ze met uw zwembad hebben gedaan of dat ze überhaupt zijn gekomen. Het kan zijn dat u betaalt voor een service die niet wordt uitgevoerd zoals u had verwacht en als een zwembad niet goed wordt onderhouden, wordt de levensduur gehalveerd.

Ongekwalificeerd

Veel grote zwembadservicebedrijven nemen nieuwe en onervaren werknemers aan om hen een laag loon te betalen. Dit zorgt voor hoge omloopsnelheden en de cyclus gaat door. Het is belangrijk om een ​​professional te hebben die uw zwembad begrijpt. Met een zwembadservicebedrijf heeft u misschien nooit een toegewijde professional of iemand die u vertrouwt.

Volgens CNBC is de zwembadbranche voor 99 procent 'one-polers', dat is gewoon een man in een vrachtwagen. En die persoon denkt waarschijnlijk aan hoe snel hij in en uit kan, en niet echt aan de langdurige zorg en het onderhoud van het zwembad. Om geld te verdienen, moeten ze uw zwembad in 20 minuten of minder schoonmaken.

Overladen

Zwembadservices kosten gemiddeld bijna twee keer zoveel als het daadwerkelijk kost om uw zwembad schoon te maken. Gewoonlijk kost een baan voor het schoonmaken van een zwembad $ 100 of meer per maand, plus de kosten van zwembadchemicaliën. Met een beetje kennis kunt u uw zwembad gemakkelijk zelf onderhouden.

Begin geld te besparen met iopool

U hoeft geen professional te zijn of veel tijd te besteden aan het onderhouden van uw zwembad. iopool heeft een probleemloze en eenvoudige manier gecreëerd om zelf een zwembad te onderhouden. Met de Eco Monitor en de iopool app begeleiden we je bij het onderhoud van je zwembad. U krijgt advies op maat dat specifiek is voor uw zwembad, 24/7 zwembadwatermonitoring en stapsgewijze behandelinstructies. De app houdt zelfs uw chemicaliënvoorraad bij! Zodra u bijna geen producten meer heeft, heeft u de mogelijkheid om hoogwaardige chemicaliën te bestellen die binnen twee tot vier werkdagen bij u thuis worden afgeleverd. Bekijk hier alles wat onze app te bieden heeft!

Voor een eenmalig bedrag van slechts $ 249, kunt u ons Eco Start-pakket krijgen.

Normale prijs 229.00 EUR
Verkoopprijs 229.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
Kies Opties
Normale prijs 279.00 EUR
Verkoopprijs 279.00 EUR
Normale prijs
Eenheid prijs
per 
Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om mee te nemen Eco Naar de markt. EcO is een slimme, verbonden analyser d...
Kies Opties

  Plaats een reactie

  Let op, reacties moeten worden goedgekeurd voordat ze worden gepubliceerd

  iopool-winkel

  Winkel de benodigdheden

  Normale prijs 229.00 EUR
  Verkoopprijs 229.00 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Analyseer het water van uw zwembad met EcO Zwembadonderhoud kan vervelend zijn. Daarom heeft ons team besloten om EcO op de markt te brengen. EcO is een slimme, verbonden analyser die geschikt is ...
  Kies Opties
  25% Uit
  Normale prijs 49.00 EUR
  Verkoopprijs 49.00 EUR
  Normale prijs 64.95 EUR
  Eenheid prijs
  per 
  Test kit Deze testkit geeft u toegang tot aangepaste zwembadonderhoudsaanbevelingen van iopool. Perfect om het zomerseizoen van uw zwembad mee te beginnen. Het pakket bevat: 1 kg pH+; 1 kg pH-; 1 ...
  Normale prijs 19.95 EUR
  Verkoopprijs 19.95 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Waarom handmatige teststrips gebruiken Met analysestrips kunt u de verschillende parameters van de kwaliteit van uw water testen om uw zwembad te voorzien van de nodige onderhoudsproducten. De resu...
  Normale prijs 99.00 EUR
  Verkoopprijs 99.00 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Vervangingsmodule voor de EcO-sonde Vervangingsblok "Sensor/Batterij" voor de intelligente watermonitor voor real-time rapportage van zwembadstatus en weersinformatie; Ingebouwde batterij; Twee se...
  Uitverkocht
  Normale prijs 3.99 EUR
  Verkoopprijs 3.99 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Waarom de iopool-doseerlepel gebruiken? Een resistente witte lepel voor het eenvoudig doseren van iopool chemicaliën. De beste manier om uw product te maken wanneer u de iopool-app gebruikt. Meegel...
  Normale prijs 49.99 EUR
  Verkoopprijs 49.99 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Waarom iopool Bluetooth-luidspreker gebruiken? Met onze Bluetooth-luidspreker kunt u uw favoriete muziek streamen terwijl u geniet van uw zwembad. Waterdicht en klaar voor gebruik. Voordelen Water...
  Normale prijs 4.99 EUR
  Verkoopprijs 4.99 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  EcO vervangende dop Met de EcO-dop kunt u het onderste deel van uw EcO-sonde vervangen als u dit onderdeel bent kwijtgeraakt of beschadigd.
  Normale prijs 209.00 EUR
  Verkoopprijs 209.00 EUR
  Normale prijs
  Eenheid prijs
  per 
  Maak een geweldige deal Een herverpakte EcO is gerepareerd en getest. Het wordt geleverd met dezelfde garantie van 2 jaar als een gloednieuwe wateranalysator!Dit is dus een ecologische en kostenbe...
  9% Uit
  Normale prijs 102.90 EUR
  Verkoopprijs 102.90 EUR
  Normale prijs 112.90 EUR
  Eenheid prijs
  per 
  Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "groot" zwembad met een inhoud groter dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeha...
  7% Uit
  Normale prijs 129.70 EUR
  Verkoopprijs 129.70 EUR
  Normale prijs 139.70 EUR
  Eenheid prijs
  per 
  Samenstelling Dit pakket bevat de onmisbare chemicaliën voor de desinfectie van een "klein" zwembad met een inhoud kleiner dan 20m³. Voor uw basisbehandelingen met chloor en uw specifieke chloorbeh...